| Tốc độ vận chuyển | 30 ~ 40 người / phút |
|---|---|
| Nhiệt độ làm việc | -40 ° C ~ 55 ° C |
| Môi trường làm việc | Trong nhà / Ngoài trời (Mái ấm) |
| Độ ẩm tương đối | ≤95% |
| Điện áp làm việc của động cơ | DC12V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Relative Humidity | ≤95% |
| Protection Grade | IP32 |
| Transit Speed | 30~40 persons/min |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Housing material | Stainless Steel 304 |
|---|---|
| Arm Length | 500~900mm |
| Motor Material | Steel and Aluminum alloy |
| Motor Type | Brush DC24V |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Packaging Details | Wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 10-15 days |
| Payment Terms | EXW,FOB,CIF |
| Supply Ability | 50PCS/Week |
| Place of Origin | China |
| Rotating Direction | Double Direction |
|---|---|
| Frequency | 50/60HZ |
| Driving Force | 3KG |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Relative Humidity | ≤95% |
| Lái xe | Động cơ DC |
|---|---|
| Cung cấp điện | 220V ± 10%, 110V ± 10% |
| Hướng Xoay | Đôi hướng |
| Tần số | 50 / 60Hz |
| Tốc độ chuyển tuyến | 30 ~ 40 người / phút |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Packaging Details | wooden box |
|---|---|
| Delivery Time | 5-10 days |
| Payment Terms | Telex Release, L/C, Western Union |
| Supply Ability | 50PCS/week |
| Place of Origin | China |
| Bảo vệ lớp | IP 32 |
|---|---|
| Thời gian giao hàng | 7 ngày làm việc |
| thời gian mở cửa | 1 giây |
| Packaging Details | wooden box |
| Delivery Time | 5-10 days |